Моя дівчина- янгол що впала з небес

Поїздка до бабусі і дідуся

Розділ 9

(Поїздка до бабусі і дідуся)

Вже наступила половина літніх канікул і хочеться чогось нового, а не марного сидіння дома. Навіть дівчата які могли знайти будь-яке заняття почали сумувати. Я як чоловік маю змінити ситуацію в кращий бік, однак моя лінива жопа навряд захоче щось робити. Поки я лежав на дивані та дивився серіали дівчата почали перетворюватися на страшний сон будь-якого хлопця. З їх уст почали виходити такі фрази:”Я хочу собі новий одяг, телефон, а ще хочу щоб ми нарешті кудись поїхали…” Мене це почало бісити, і навіть коли я був повністю в своєму серіалі, то все рівно вони могли до мене достукатися. З часом це мене почало сильно бісити   і я вирішив прийти в себе. Звісно я не візьмусь за справу зразу, а тому спочатку сходжу в душ, зберу свої думки до купи і потім вирішу що з ними робити. В цей час Амі і Ліонель вирішили трохи розважити себе, але дуже дивним для них способом. В їх маленькі голови прийшла думка про те, що вони мають зайнятись лесбійським сексом, і наявність хлопця в домі їх аж ніяк не зупиняли. Еда ніхто за хлопця не вважає, бо веде він себе як справжня дівчина, часом навіть гірше ніж будь-яка інша. Мі сиділа на підвіконні та гострила свою косу яку їй дали перед першим виходом в світ людей. Мені вона здавалось самою найадекватнішою серед всіх інших. Таке враження ніби вона ніколи не знала кохання, дружби чи чогось подібного, що в її голову ніколи не приходили інші думки окрім як викопування могил. Мені стало її шкода і я вирішив підійти до неї. Я підійшов та сів поруч із нею, першим заговорив я:

-Що з тобою? Ти якась сумна і доволі налякала, що сталося?- питаю я тихенько,бо стараюся пробути в ній подай якісь почуття.

-Та ні, все чудово, просто я відчуваю себе зайвою, ніхто не звертає на мене уваги, тільки моя коса може мене підтримати,- на її обличчі не ворохнувся жодний м'яз, окрім як для голосового апарату,- я хочу бути як всі, гуляти ,відпочивати і розуміти що я потрібна для когось.

-Мі! Ти потрібна мені, потрібна Амі, Ліонель і Еду! Ти частина нашої родини, а тому не маєш права так говорити,- я казав максимально впевнено щоб розбудити в ній якісь почуття, але марно. На її обличчі була холодна та беземоціональна маска, що лякало. Хоч вона і некромант, однак я не хочу щоб вона сумувала. Це лише дурні стереотипи, що некроманти це холоднокровні створіння які виконують тільки задачі пов'язані із могилами та кладовищами. Але вона в першу чергу жінка, а це означає, що вона має бути щаслива,- Мі, ти нам потрібна, якщо ти підеш то нам буде погано без тебе,- кажу я та обнімаю її, від чого в неї виступили сльози, все таки я зміг розбудити в ній якісь почуття.

Ми встали та виводили відвідати інших дівчат, але на нас чекав неочікуваний сюрприз у вигляді секс-оргії від Еда ,Амі і Ліонель. Між нами зависла пауза, ми дивились один на одного та нічого не розуміли. Я щойно розказував Мі, що вона для нас потрібна і тут така картина… Я сказав щоб вони перестали цим займатись і розійшлися по кімнатам, мені геть не  кайф було припиняти таке, однак я мусив це зробити. Я включив Мі один цікавий серіал щоб вона відволіклась від всього, а сам пішов проводити серйозну розмову із тими трьома. Таке враження наче я був начальником, а вони моїми підопічними яких я карав за погану роботу. Я не хотів їх карати, однак починати таке в без мене- це незаконно. Звісно я так не сказав, алї лише попередив, що цим краще не займатися, тим більше коли вдома є інші люди. Я навіть не міг зрозуміти, соромно їм чи ні, вони сиділи сміялися, потім опистили голови і так по колу. Так чи інакше я зробив свою справу, а коли підійшов до Мі, то вона в була повністю у серіалі, навіть не почула мене з першого разу. Я сів коло неї, ще раз обняв і пояснив, що вони так більше не будуть робити, принаймні не при ній. Дівчата мали вже відпочити від цього нудного життя в місті; на вулиці прекрасна днина, і буде вона ще протягом місяця точно, а тому я вирішив зробити доволі серйозний крок. В моєї бабусі і дідуся є дача, на якій вони живуть і займаються господарством. Вони вже дуже давно натякали мені, що мені пора почати відносини з дівчатами, однак я тільки казав:”Та ну їх, нахєр вони мені здались…”- і тільки зараз я зрозумів, що це не так уже й погано. Я уявляю їхні обличчя коли вони побачать за мною цілу делегацію із красивих дівчат. Бабуся спокійно відреагує, але з дідусем можуть бути проблеми. Він вже не мав сексу як двадцять років, а між ніг все ще щось рухається, тому треба бути обережним навіть із ним я сказав всім щоб вони збиралися, бо вже через три години будемо їхати до них в село. Радості дівчат не було меж, таких щасливих я їх ще не бачив, але це добре,бо це означає що моя ідея була правильна. Всі вони збиралися в неймовірній спішці, бо не хотіли запізнитись, єдине я попросив Еда залишитись вдома, хтось все таки має дививитись за домом. Вже за півгодини вони були повністю готові, і вже стояли біля дверей в очікуванні виходу. Я в свій час пішов в кімнату, щоб пограти знову в свою гру і трохи вбити час. Все було добре, я вбивав монстрів, отримував легендарні предмети із небезпечних монстрів, та навіть не почув як на вулиці дівчата бігали та кричали щось на своїй мові та знову спілкувалися із тваринами. “Цікаво… Якщо я зустрів лише чотири духа, то залишились ще: темний ельф і маг, але я поняття не маю де можу їх зустріти. А що буде, як я знайду всіх? Що тоді, чекати моєї смерті? Дуже не хочеться покидати їх, вони мені вже як нова родина.”- думаю я та розумію, що до виходу залишилося трохи часу ,а тому треба і мені зібратися. Ми будемо їхати автобусом, це звісно не найкращий варіант, але їсти нам години дві, а це не так і багато.

                   Вже скоро ми сиділи в автобусі та я молився аби вона не рознесли весь автобус на друзки. В них було чимало енергії, особливо перші півгодини, я не розумію як водій зміг це витримати. Згодом вони всі заспокоїлись, а я всю дорогу слухав свою улюблену музику. Я розумів, що ми туди не тільки відпочивати їдемо але і працювати теж. Нам прийдеться мінімум копати город і садити нові квіти, я вже мовчу про збирання ягод та фруктів. Але є в плюси: неподалік від бабусиного дому є річка, а ще поле якому немає кінця. Тому, ця поїздка точно залишить купу приємних спогадів. Вже скоро ми стояли на порозі старої хатини: пофарбований паркан був новий, однак інша частина дому не була така гарна, вона старі а тому не можуть доглядати за домом. Звісно він не мав вигляд старої розвалини, але дерев'яна підлога скрипіла як та різана свиня, а на горищі вже завелись кажани. Сьогодні ми вже ляжемо відпочити, однак завдяки прийдеться добре попрацювати. Навіть дівчата не були проти того, щоб працювати, навіть в таку пору. Як і очікувалося від дідуся, він дуже тепло зустрів дівчат за що і отримав від бабусі по голові. Сама бабуся добряче приготувалась до приїзду і зварила три супи, п'ять видів пиріжків і три салати із власних овочів. Я дивився на цю гору їжі і не міг зрозуміти, як ми зможемо це з'їсти, та чи не повернемося ми додому як ті колобки. Ми всі були втомлені від поїздки, а тому лягли спати, всі як один заснули на ліжку.DReaper

Відредаговано: 17.10.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись