Нехороший дім

Розділ 1

Діма і Свєта з трьома дітьми переїхали в цей будинок недавно. Звичайнісінький радомишльський будиночок «із старих». Просторий, простий з вікнами в неоросійському стилі, що видавали його народження до революції. В тихому і спокійному районі міста. Пара щиро вважала, що їм пощастило на скромному ринку Радомишльської нерухомості відхопити в оренду такий «сімейний палац». Та все ж таки думка іноді проскакувала: Чому такий будинок пустує?

Спочатку все йшло як по маслу. Обживалися, дітлахи познаходили собі нових друзів і ватагою бігали вулицею «відмічаючись» тільки ввечері. Єдине, що викликало, ні не тривогу, а так легке непорозуміння, так це тіні які дивно поводили себе в цьому домі.. Вони порушуючи всі земні правила фізики з’являлися і рухалися там де неповинні були бути, а потім наче схаменувшись поверталися на свої місця. Світлана списувала все на уяву, на нове місце, на стрес від переїзду і старалася не брати дурного в голову. Почудилося

Період відпустки закінчувався і скоро їй треба вийти на роботу. Діти, вже доволі самостійні, звикли що до вечора сидять вдома самі поки батьки на роботі.

Ось тут тіні знахабніли. Не рахуючи дітлахів за щось серйозне вони вільно і по власному бажанню рухалися по дому. Двері скрипіли і гримали. А під кінець тижня, коли дівчата сиділи в телефоні на дивані і не звертали увагу ні на що, ні з того ні з сього з полиць почав злітати посуд на підлогу.

Перелякані діти вискочили з хати і до вечора сиділи на вулиці аж доки не повернулися батьки. Вони заспокоїли дітей, вклали їх спати і зачинилася на кухні.

«Що будемо робити?» - нервово сказала Світлана поглядаючи на чоловіка.

« Маячня то все» - відмахнувся Дмитро, помішуючи каву в чашці –« Діти були самі, розбили посуд, злякалися покарання ось і придумали цю історію»

« Ти і сам відчуваєш, що з цим домом щось не так» - перевівши погляд на темноту в кутку сказала жінка

« Свєтик, заспокойся. Дім, як дім . Трохи старий, трохи занедбаний.. Та звичайний дім. Іди краще спати. День буз з нелегких»

Пізно ввечері Діма забрався на ліжко до сплячої дружини. Обнявши її зі спини він спробував заснути. Та сон нізащо не хотів іти і він розплющив очі. Ай, справді, якого дідька відбувається в цьому домі?Анна Турман

Відредаговано: 20.10.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись