Новорічні інтерв'ю

Віталіна та Фелікс з книги "Ілюзія шлюбу"

Привіт, мої хороші Віталіно й Феліксе! Як там ви поживаєте, попри те, що на вулиці швендяє карантин? Нам усім тут дуже цікаво почути вашу відповідь)))

Віта: Привіт, люба Соломіє! Безмежно дякуємо тобі за цю унікальну можливість знову поспілкуватися з читачами, яких ми обожнюємо, і за якими, правду кажучи, шалено скучили! Карантин псує нам плани з самого початку року, як і всім українцям, але є в цьому й плюси: нарешті ми можемо відпочити від шаленого темпу життя і більше часу побути разом. Наш маленький синочок так потребує батьків, тож ми навіть вдячні карантину за те, що можемо не поспішати в офіс, а разом дбати про малюка. Що стосується роботи, то тепер керуємо "Fenix Corporation" дистанційно.

Карантинчик усіх підкошує))) До нього була бджілкою, а після нього - стала лінивцем, хаха))) Сподіваюсь, що у вашій сім'ї все добре й малюк радіє тому, що його батьки вдома))) А чи є у вас обох такий день, який би ви поставили на repeat?

Віта: Артемчику лише кілька місяців і тому він не розуміє, що може бути інакше. Народжувала я вже під час карантину в нашому маєтку. Це був особливо стресовий день... насамперед для Фелікса 😂 Коханий прийняв пологи до приїзду нашого лікаря. Тепер же карантин допоміг у тому, щоб перші місяці життя нашого малюка ми безперестанку були з ним поруч. Чесно кажучи, сумувати не доводиться. Тим паче мама Фелікса і його брат з його дружиною також живуть з нами в цей важкий час, допомагають дбати про синочка.

Фелікс: Правду кажучи, я б поставив на repeat кожен день, що проводжу з сім'єю. Але той, що найбільше запам'ятався, став найдорожчим - День народження сина. Коли вперше взяв його на руки, мій світ абсолютно змінився. Відтоді кожен день щасливий, хоч часом буває і важко.

Народження дитинки - найголовніше для сім'ї))) Вітаю вас))) Мені цікаво, як весь цей стрес витримали нерви Фелікса?))) Зараз наближається Новий рік, і хочу вас запитати: а чи любите ви зимоньку та всю цю передноворічну лихоманку?))

Разом: Дякуємо за привітання, люба! Нам обом так приємно!

Віта: Фелікс - міцний горішок. Він сам хотів бути присутнім на пологах.

Фелікс: Щоправда, не думав, що доведеться приймати їх 😂 Віта: Я обожнюю зимові свята!)))) Ми з братом завжди вдягали ялинку, разом готували для батьків театральну виставу, а вони купували багато дарунків і змушували нас вірити в святого Миколая, Санта Клауса, всіх на світі)))) Тепер ми з Феліксом прагнемо створити цю казку для нашого сина. Він ще маленький, але мене вже переповнює ейфорія від передноворічних клопотів))) Підготування ще цікавіше, ніж саме свято!

Ну, Феліксе, ти сам захотів - і отримав)))😂 А в моїй сім'ї ялинку прикрашаю я одна. До цього діла я ставлюсь з перфекціонізмом(хоча ніколи в мене ніде того порядку й немає, чого тут брехати). Можна навіть сказати, що я її охороняю й відганяю від неї свою мамцю))) Була б я вашим Артемком, точно була б слухняною за таку казку))) А чи любите ви мріяти? Якщо так, то розкажіть про свою найзаповітнішу мрію, яку плануєте здійснити в наступному році)))

Віта: Відсутність порядку я називаю творчим безладом)))) Коли малюю свої картини, навколо щось страшне))) А ялинка, впевнена, у тебе розкішна!))) Так, ми мріємо дуже багато. Спершу мріяли про спокій і сімейний затишок. Ця мрія здійснилася (хоча, спокій - це відносно, коли вдома росте дитя). Ми мріяли про сина. Фелікс дуже хотів спадкоємця. Я як хороша дружина йому піддалася))) Тепер маємо ще одну поки нереалізовану мрію. Я дуже хочу донечку, мою принцесу. Може десь під кінець наступного року здійсниться і ця мрія. А крім того, плануємо наступного року десь на початку літа вирушити в сімейну подорож. Але це як карти ляжуть: чи дозволить нам син, нова вагітність і справи в фірмі покинути столицю поки уявити складно. Але коли діти підростуть, точно виберемося ближче до моря))))

Я те саме доводжу своїм друзям(ахаха, я незмінна, бо моя подруга мене скоро приб'є через те, що в мене немає ніякого порядку, бо я дуже кіпішна людина). Я щиро вірю, що всі ці мрії обов'язково збудуться, бо інакше й бути не може))) А чи любите ви дивитись фільми? Новорічні, наприклад? Якщо так, то поділіться такими кіношками й серіальчиками, бо мені й читачам треба поповнити колекцію)))

Віта: Ти творча людина, а творчість не може жити в порядку. Порядок - рамки, які вигадали люди без розвиненої уяви))))) Так усім і треба казати))))) Дякуємо за добрі слова))))

Фелікс: Загалом ми рідко можемо знайти час для перегляду фільмів, тим паче серіалів, але сімейні традиції перед Новим роком ніхто не скасовував))) Хочеться дивитися щось світле і добре, таке як "Різдвяний принц", "На місці принцеси" або мультик "Холодне серце", який створюює новорічний настрій)))

Ооой, а "Холодне серце" я просто обожнюю))) Пам'ятаю, коли я його тільки подивилась, одразу почала шукати в інтернеті різні ігри по цьому мультику та читати фанфіки, бо настільки мультик сподобався))) А чи зможете ви розповісти про ту подію, яка роздідила ваше життя на "до" та "після"?Solomia Star

Відредаговано: 03.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись