Новорічні інтерв'ю

Ліза та Стас з книги "Моє табу"

Доброго дня, мої любі Лізо та Стасе! Як ви там поживаєте, попри те, що карантинчик гуляє на вулиці й диктує свої правила? Фанатам вашої пари буде дуже цікаво почути відповідь)))

Ліза: Привіт! Так, карантин вніс свої корективи. Та ми вже призвичаїлися я зараз в декретній відпустці доглядаю за нашою донечкою Ангелінкою, а Стас допомагає своєму батькові по бізнесу.

У вас є донька?))) Неочікувано))) Цей рік вже минає, тому хочу, щоб ви розповіли про ваший найтепліший спогад, який ви пережили)))

Стас: Найкращою подією в цьому році для нас стало народження Ангеліни. Наша донечка народилася в лютому, я навіть був присутній при пологах. Не передати словами ті почуття та емоції, які мене переповнювали, коли вперше взяв її на руки.

Ого))) І для тебе це не було стресом?))) Бо знаю. деякі чоловіки навіть непритомніють))) А чи є у вас той день, який би ви поставили на repeat?

Стас: Та я мало і не знепритомнів, але тримався, адже Лізі було ще важче))) А особливим для мене був той день, коли Ліза вперше зізналася мені в коханні. А ми до того моменту довго йшли)))

Ліза: Просто ти був сильно напористий))) А для мене найкращим був той час, коли ми відпочивали в Єгипті.

Ех, мені зараз би десь полежати на пляжику))) Мрії, мрії...))) Але повертаємось з теплого літечка до холодної зимоньки)) Чи любите ви цю пору року й її передноворічну лихоманку? Якщо так, то чому?

Ліза: Я люблю зиму, але таку справжню з снігом і морозом))) Новий рік для нас з Стасом взагалі одне з найулюбленіших свят. Завжди прикрашаємо ялинку і готуємо подарунки одне одному.

Стас: Так, ми дуже любимо цю пору року. А цьогоріч ще плануємо на Різдвяні свята поїхати до Львова, адже там в цей час просто неймовірно.

Ніколи у Львові не була, якщо чесно))) Хай ця поїздка залишить у вас тільки приємні враження й спогади))) Ну а ми переходимо далі))) А ви любите мріяти чи живете в реальності?)) Зможете розповісти про свою найзаповітнішу мрію, яку плануєте здійснити в наступному році))

Ліза: Звичайно, ми любимо мріяти. Так, як ми за фахом історики, то нам цікаво бувати у різних місцях. Дуже хочу влітку поїхати з Стасом в турне по замках Європи.

Оце крута у вас професія)))) Як би я не йшла на філолога, точно взяла б історію))) Так, намагатимусь не "перепливати" на іншу тему, а задам питання щодо фільмів)) Які новорічні фільми або серіали ви можете порекомендувати своїм читачам?)))

Стас: О, не уявляю собі новорічні свята без всіх частин фільму "Один вдома", також подобається фільм "Реальна любов".

Ліза: А моїми улюбленими є фільми "Поки ти спав" та "Інтуїція". Дуже люблю дивитися їх взимку.

"Один вдома" - як традиція на Новий рік, чесно))) А ті всі інші кіношки не бачила, додам собі в колекцію ще непереглянутих)) А зможете ви розповісти про ту подію, яка розділила ваше життя на "до" та "після"?))

Стас: Не надто приємно про це згадувати, але так, в нас був такий переломний момент. Це сталося тоді, коли Ліза поїхала в Туреччину, адже помилково вважала, що я її зрадив. Потім правда виявилася і ми помирилися, але саме в цей момент я зрозумів, що не зможу без неї.

Слава богу, що у вас все вже добре))) Певно, ви пройшли багато випробувань від долі, але ви - молодці, тому що вистояли й все одно залишились разом))) А чи звикли ви до змін? Що ви хочете змінити в своєму житті, коли Новий рік завітає на поріг?)))

Стас: Так, як нас тепер троє, то хочу в новому році придбати для нас більше житло. Можливо, навіть будинок)))

Ліза: А я нарешті хочу здати на водійські права. Хочу машину!)))

Ооо, а я от за кермо точно ні-ні-ні)))😂 Клянусь! Так, як я незграба №1, то я стовідсотково щось зроблю тій машині)))) нііі, мені було б шкода тільки техніку))) Якщо ви любите прикрашати ялинку, то може, ви знаєте, як її можна прикрасити швидко, а головне - дешево?) А ще я хочу почути ваші методи як боротись з карантином))

Ліза: Ой навіть не знаю, для нас прикрашання ялинки - це цілий процес. Кожного року обов'язково купую якусь нову прикрасу або гірлянду. Тому швидко прикрасити ялинку в нас не виходить ))) Щодо карантину, то ми вже так звикли до цього всього, що особливих незручностей він нам не завдає. Ми багато гуляємо на свіжому повітрі, дивимось різні фільми, влаштовуємо собі романтичні вечері. Та й з Ангелінкою не встигаєш сумувати, адже вона дуже рухлива дівчинка.

Ох, молодці, що багато дихаєте))) Ангелінка, я так зрозуміла, вам дає жару))) Таке веселеньке питаннячко для вас: чи будете ви святкувати так, що потім цілий тиждень не вилазитимете з ліжка?)))

Стас: Хотілося би так провалятися в ліжку з коханою, але нажаль, так не вийде, адже Ангеліна нам цього не дозволить))) В неї на все свій графік і ми підлаштовуємося під неї.Solomia Star

Відредаговано: 03.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись