Пертурбація: Хако; Я- Бог

Всесвіт другий; Кловіс: культ; 1

Пролог 

Ця частина буде розповідати про те, як молодий хлопець на ім’я Кловіс насправді проводив ті роки поки був «мертвий» 

Як ви можете пам'ятати, він помер, але спогади і всі знання передав на карту яка потім була в Йоганні, однак чи це дійсно так? 

Ні, насправді ситуація більш заплутана ніж ви вважаєте, бо Кловіс був живий весь цей час, а того кого вбили, був зовсім не він. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*****

 

           

Він пожертвував собою щоб створити новий світ. Разом із його другою особистістю він відправився на той світ, принаймні ніхто не заперечить того, що вистріл був прямо в серце. І дійсно, його не стало. Але ви так впевнені в тому, що це вже кінець…? 

     Імператор Кловіс був убитий невідомим персонажем в масці, і тепер його тиранії прийшов кінець. Весь народ голосно вигукував : «Нарешті! Так мало бути з самого початку його правління!»- і таких людей було неймовірно багато. Звісно почалась метушня в якій під час давки загинуло близько десяти людей. Кловіс який лежав на Іллії видавав останні слова перед тим як піти на той світ. Його серце повільно зупинялось, кров холонула, а розум потроху подав в безкінечність цього світу. На площу прилетіли двоє дволиких та забрали тіло Кловіса поки Іллія в костюмі Snake вимовляла свою промову до всіх людей які застали її вихід: 

-Увага! Я Snake проголошую себе новим імператором священної Британської імперії! Тепер я буду імператором і всього світу! Зі мною цей світ стане кращим! Він стане процвітати та буде показувати, що таке розумний та справедливий імператор!- народ гучно викрикував її ім’я навряд гадки не маючи, що це все завдяки Кловісу. Іллія спустилась до народу та відчула себе імператором якому всі повинні поклонятися. Її его перейшло всі кордони і вона навіть на хвилину забула хто вона насправді. Коли вона глянула навколо, то бачила виключно радісні та дуже перелякані обличчя людей, а позаду ще виднілися двоє дволиких які несли Кловіса за палац. Вирішивши, що цей гамір треба зупиняти, Ілля наказала армії розігнати народ за межі палацу, та повісити оголошення, що сьогодні відбудеться парад на площі та похорони Кловіса.  

           Іллія зайшла до палацу, та зайшла до себе в покої, після чого глянула на картину Кловіса та тихенько заплакала. Вона відчувала, що він живий, що він щось придумає, однак вона не мала жодного доказу цього, їй залишилося тільки вірити в чудо. Її руки тремтіли, по щоці бігла сльозина, а в голові паніка, бо така відповідальність на неї впала вперше. Зібравшись з думками, вона вийшла на балкон, на який стрибала до цього щоб убити свого друга та кохану людину. Вона так і не зізналася йому в щирих емоціях, сльозах та радощах, що кохає його. Коли та впенилась, що нікого навколо немає, вона зняла шолом і відчула полегшення, бо в такому шоломі важко стрибати та взагалі ходити. Глянувши в далечінь вона уявляла, що колись ці шкільні дні повернуться, а Кловіс не зійде з розуму. 

             Тим часом серед натовпу стояв чоловік: весь в чорному халаті із каптуром та в масці. На спині халату був символ блискавки, а маска мала лише чорний колір без малюнка, але з відтінком фіолетового. Його маски не було видно людям, бо вона була добре схована під каптуром. Він стояв ще з того моменту як Кловіс був живий та вимовляв промову. Коли дволикі забрала Кловіса, то він рушив до палацу, а армію зміг уникнути невідомим способом. Коли той прокрався в палац, він зразу же відправився до покоїв імператора. Від нього виходив дивний запах, схожий на ладан, але з частинкою багаття. Коли Іллія зняла маску, то він зайшов до покоїв та дуже тихо підійшов до неї, а потім мовив: 

-Ваше величносте!- мовив незнайомець та зробив низький уклін, а Іллія в той час добряче перелякалася.- я тут, щоб поговорити з вами на тему бойових одиниць та колонізації новий планет, бо як відомо, ця планета скоро загине від атаки ворогів. 

- Га? Що ви таке кажете? І хто ви взагалі такий?- питає вона, але відчуває страх всередині себе. 

- Мене звати Мардук. Я дволикий, але розумний дволикий, який має власну волю над силою та не впадає в гіпноз під час наказу.- пояснює той. 

- Мардук? Чому ти тут? Якщо тільки попередити, то можеш йти, а якщо з війною, то ти зараз будеш воювати із моїми дволикими.- злиться Іллія, бо не може зрозуміти ціль його візиту.- чого тобі треба? 

- Кловіс тобі вже говорив про Йоганну? – з хитрою посмішкою каже він. – бо якщо ні, то тобі важко буде зробити про що я буду тобі говорити. 

- Чого ти згадуєш його ім'я? Він нічого від мене не приховував, він лише хотів добра і щоб на ньому сконцентрувалась вся ненависть світу. А про Йоганну він нічого не казав, принаймні в останні хвилини точно. 

- Тоді слухай сюди: Йоганна- це експеримент, це дівчисько яке буде служити капсулою для інформації, а також напівроботом, щоб її було важко вбити. Оскільки технології зараз розвиваються в рази швидше і без відома населення планети, то цей робот буде як справжня людина, бо мозок людський, однак тільки пару частин будуть механічні. Інформацію, яку вона ховає буде надсекретною, бо це абсолютно всі спогади та знання Кловіса. Поки його тут не буде, вона буде приховувати цю інформацію протягом тривалого часу, а ти лише маріонетка в руках Кловіса.- пояснює Мардук. 

- Якщо це дійсно так, то чому він мені нічого про це не казав? Чому я дізнаюся це від тебе? І що ти маєш на увазі під словом « маріонетка»? Він мій друг, він так не зробить! 

- О, то ти дійсно так вважаєш? Що ж, тоді нехай він тобі розкаже, звісно поки ще може, в чому я сумніваюся.- з тихеньким сміхом мовив той.- а тепер мені час йти, бувай. DReaper

Відредаговано: 19.07.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись