Подаруночок

Глава 6.

Під час вечері за столом панувала трохи напружена атмосфера. Настя дійсно злилася на сестру за те, що та притягла до неї цього «любовного лікаря». Паша не викликав у дівчини особистої неприязні, але Настя подумки ніяковіла від того, що треба буде розповісти цьому чоловіку подробиці своїх стосунків з Дмитром. До цього моменту вона розповідала свою історію лише Олі.

— Насть, ти дуже смачно готуєш! — з посмішкою промовив Паша.

— Ти спеціально так кажеш, щоб мене задобрити? — поцікавилася Настя.

— Ні, я дійсно так вважаю. До того ж, я ніколи не брешу дівчатам, — Паша уважно подивився на неї. — Дякую, що нагодувала мене! Тепер я готовий тебе вислухати.

— Давай Насть! — підбадьорила її Оля. — Розкажи йому все. Не хвилюйся, Паша ніколи не буде це обговорювати ні з ким, окрім нас із тобою.

Настя зітхнула та почала свою розповідь. Вона розповіла Паші про те, як вперше побачила Дмитра, як вони разом застрягли у ліфті та почали зустрічатися. Потім вона розповіла про те, як розійшлася з ним і як він поїхав до Нью-Йорку. Розповісти про повернення Дмитра та про те, що трапилося між ними ввечері було найскладніше. На завершення своєї розповіді Настя сказала про Вероніку та її стосунки з Дмитром. Паша слухав її уважно, не перебиваючи. Настя відчувала на собі погляд його чорних очей та почувалася цілковитою дурепою. Дожилася, звернулася до незнайомого мужика, щоб повернути колишнього. Коли Настя закінчила свою розповідь, Паша промовив:

— У вас дуже серйозний випадок, дівчатка! Я навіть не думав, що мова йтиме про самозакоханого красунчика, за яким сохнуть всі жінки в офісі.

— Якби все було так просто, то я б не просила тебе про допомогу, — відповіла Оля. — Що скажеш, Паша? Можна щось зробити?

— Привернути до себе увагу чоловіка можна завжди. Оль, у тебе симпатична та досить приємна сестра, але… — Паша перевів погляд на Настю. — Такі, як Дмитро, не міняються. Насть, у вас із ним вже були стосунки. І того разу він пішов від тебе. І майже одразу після цього ти побачила його з іншою жінкою. Звісно, ти можеш знову привернути до себе його увагу. Але чи надовго?

— Чомусь мені здається, що якби не Вероніка, то ми з Дмитром змогли б відновити наші стосунки, — серйозно промовила Настя.

— Можливо, але ж ти не можеш сховати його від всіх гарненьких дівчат, — заперечив Паша. — Ти впевнена, що хочеш бачити поруч із собою чоловіка, на якого задивляються всі жінки? І, судячи з того, що я почув, він теж задивляється на інших жінок.

— Я впевнена, що кохаю його! — твердо промовила Настя. — Якщо це завдання занадто складне для тебе, пане любовний лікарю, так і скажи. Я не буду змушувати тебе допомагати мені.

— Я вже пообіцяв твоїй сестрі, що зроблю все можливе, — посміхнувся Паша. — А я завжди виконую свої обіцянки. Гаразд, якщо ти точно хочеш повернути свого Дмитра… Розпочнемо із загальних порад. Ти часто бачиш його в офісі?

— Декілька разів на день. Я намагаюся уникати його, але він постійно прибігає до своєї Вероніки, щоб сказати яка вона сьогодні гарненька… Фу, від одного спогаду бридко! — Настя скорчила відповідну гримасу.

— І що ти робиш, коли він заходить до вашого кабінету? — поцікавився Паша.

— Одразу шукаю привід, щоб вийти у коридор. Не можу дивитися, як ця пихата стажерка обіймає та цілує мого коханого чоловіка.

— Такою поведінкою ти показуєш Дмитру, що він досі тобі небайдужий. Це підживлює його й без того роздуте его та змушує частіше заходити до відділу продажів. Будь-якому чоловіку приємно бачити, як біситься одна жінка, коли він цілує іншу. Він почувається неперевершеним, справжнім мачо. Розумієш, про що я? А ще такою поведінкою ти приносиш задоволення Вероніці. Якщо ви не можете терпіти одна одну, то їй мусить подобатися, що ти так бісишся.

— Пропонуєш мені мовчки спостерігати за тим, як ці голубки милуються одне з одним? — з сарказмом перепитала Настя.

— Ні, спостерігати точно не треба! — засміявся Паша. — Але наступного разу, коли Дмитро знову прийде до Вероніки, залишся у кабінеті. Можеш просто займатися своїми робочими справи, або розпочати невимушену розмову з кимось зі своїх колег. Найкраще, якщо ти будеш розмовляти про щось приємне або веселе, можеш розповісти анекдот. Першого разу буде важко не дивитися на Дмитра та Вероніку, але згодом ти звикнеш. До речі, ти вітаєшся зі своїм колишнім?

— Ще чого?! Він так бридко вчинив зі мною, а я повинна бути із ним люб’язною?!

— Якщо ти хочеш повернути Дмитра, то мусиш показати, що не побиваєшся за ним. А коли ти демонстративно ігноруєш його, він бачить, що ти тяжко переживаєш ваш розрив. Просто ввічливо кажи йому «привіт!». Не треба награно посміхатися чи навпаки вимовляти це з сарказмом. І з Веронікою теж так вітайся. Нехай сушить собі голову, чому ти з нею ввічлива навіть попри те, що ви не можете терпіти одна одну, — Паша підморгнув їй.

— І після цього Дмитро одразу ж повернеться до мене? — з сарказмом перепитала Настя.

— Ні, але це перший етап. Дотримуйся моїх порад, а потім буде видно. Продиктуй мені свій номер телефону, я зателефоную тобі через пару днів. Розберемося, що робити далі, — Паша дістав з кишені свій телефон.

Настя продиктувала йому свій номер. Вона досі не могла повірити в те, що намагається повернути Дмитра у такий дивний спосіб. Але Оля має рацію, втрачати їй дійсно немає чого. Записавши номер дівчини, Паша поклав телефон у кишеню та підвівся з-за столу.Оксана Мрійченко

Відредаговано: 23.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись на передплату