Поїзд в один кінець

Поширення

Недавно відкрилась нова фабрика, яка скидала відходи виробництва у водойму поблизу. І одного дня бідна тварина-маленьке оленя випило воду цієї водойми і сталося те, у що неможливо повірити. Вона вийшла на дорогу і просто стояла нічого не розбивши і тут із-за повороту виїжджає вантажівка, що збиває це оленя. Водій вийшов переконавшись в тому, що вона уже мертва, і він їй нічим не поможе, рушив далі. Оленя почала підноситись його очі помутніли, і стали такого білуватого відтінку і ті переламані кістки ледь-ледь трималися одна одної. Воно зразу вирушило додому. Але на неї напали вовки і тут вони через декілька секунд перетворилися на скажених тварин, які не відчувають нічого окрім неймовірно голоду. 

Близько вовків проходили мисливці, які уже пристрелить декількох оленів і зайців. І тут вони почули як щось дивиться їм у спину, вони повільно і зі страхом обернулася, а там були вони - голодні тварі. Злякавшись, вони вже націлились стріляти, але вже було запізно, один із вовків вже давно стояв за ними і коли прийшов момент, він кинувся на одного із мисливців, а згодом і на другого. 

Як вы вже здогадались, мисливці заразили людей, а  ті ще інших і так поширився цей вірус. Що ж буде далі? Чи вдасться комусь вижити? 

 Nastia Kozar

Відредаговано: 27.04.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись