Проблеми в Кубі³

ГЛАВА 13

Рано вранці чекали брати Богдана. Думали вже, що щось погане сталося. На щастя для них він повернувся.

Влад: Богдане, брат мій, ти вернувся. Що там було, розкажи?

Назар: Вони з тобою щось зробили? Може щось погане говорили?

Богдан: Та ні, нічого поганого! Ми багато чого обговорили. 

І розповів він їм все, що чув і все, про що говорили. Після цього вийшов Назар на площу в КУБі і промовив: "Слухайте усі! Важлива інформація! КУБ домовився з усіма Угрупованнями Країн про мир. Війни не буде! Заборонено вбивати, принижувати, робити шкоду для будь-кого з ЄУК, ЄУМК і ЄУБК. Вони теж дали слово, що будуть дотримуватися цих правил і не приноситимуть нам шкоди! Тепер ми вільні, народ! Ми повноцінна, визнана іншими угрупуваннями держава! УРА!"

Народ зрадів. Пішли усім це говорити. В цей день гудів КУБ дуже голосно. Проте появилися ті, хто був проти миру. Зібрались вони на раду, покликали Назара, щоб поговорити. І ось сидять вони під землею в кімнаті для зборів. Говорить один козак: "Ти що забув, як нас вони вбивали?! Над нами знущалися, переслідували, не давали змоги створити свою державу! І що, нам тепер це все забути?"

Назар: Це було колись, вони вибачилися за це. Пора забути і простити.

Козак 1: Нормально! Вони попросили вибачення і ми їх пробачимо, круто!

Козак 2: Я проти миру! У нас війна! Лють на них хто нам в голови забивав?

Назар: Так, все! Ми вже поговорили! Тепер ми в мирі живемо! Невже вам хочеться війни? Ми правил цих повинні дотримуватись.

Козак 2: Геть від єдиних, Влад наш король! Геть від єдиних, Влад наш король! Геть від єдиних, Влад наш король! 

Козак 1: Заспокійся! 

Назар: Досить!

Козак 2: Геть від єдиних, Влад наш король! Геть від єдиних, Влад наш король! 

Назар: Я буду вимушений тебе покарати, якщо ти не припиниш!

Козак 3: Ну в нас мир! Все! Стоп!

Довго кричав на весь голос цей хлопчина. Не міг змиритися з цим. Вийшов він на площу і почав несамовито кричати: "Геть єдиних!", аж так, що деякі єдині це почули, коли на території КУБу ходили. Зібрався народ, щоб вимагати правосуддя. Покарати його хотіли. Назар прийняв рішення посадити його в тюрму на 2 місяці, проте єдині вимагали більше і в результаті сів він на 2 роки. Того ж дня сказав Назар до панів ЄУК: "Ми покарали свого за порушення домовленостей. Надіюся ви будете робити це також!"

  Тим часом в ЄУМК пани та простий люд спокою не мали. Казали: "Для чого мир? Вбивати їх треба!" А Раф казав: "Цього хотіли ми, і мій брат, і навіть КУБ! Попрошу вас перестати принижувати та вбивати людей з КУБу." 

  А в ЄУК в цей час спокійніше було, оскільки Віктор там закон! І все, що він вирішив зробити, ніхто не мав права заперечувати йому. Дізнавшись про те, як Назар покарав порушника, сам Віктор впевнився, що там живуть чесні люди. Якщо в Єдиному Угрупованні Країн це сприйняли ще хоч якось нормально, то в Угрупованні Малих Країн почалися мітинги. Рафаель вже навіть відмовився від цих домовленостей і дозволяв своїм землякам ігнорувати закони, укладені з КУБом. Тільки його права рука, Денис, старався стримати всі ці повстання, проте не виходило.Міні Доктор

Відредаговано: 11.10.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись