"Шалені зміни в житті Ніки Увайлет"

Розділ21

Скажу одне, вихідні з Майклом були просто відпад. Ніка всигла побувати у кожному містечку Італії. Було дуже романично і спокійно. Приїхавши додому, дівчина почала знову вчитися, і якось так за навчанням швидко збігав час. Ніка рахуваала дні коли Майкл мав приїхати. Але його не було, скільки б дівчина не писала, коханий мовчав. На служіннях в церкві він не грав. Щож тоді могло статися.

- Розумієш, він мовчить, а мене це просто вбиває. Кидає в депресії - говорила до Бетті розчарована Ніка.

- Нік, можливо в нього якісь проблеми, можливо затримався ще в Італії, та причин є багато, перестань себе накручувати на щось погане.

- Алее...

- Ніяких але, займи себе чимось, співай грай на фортепіано. просто живи і годі рюмсати всьо буде ок.

"Легко Бетті сказати не переживай, не рюмсай. Якщо боляче на душі, то що ж я можу з собою зробити. Я така людина, але чомусь вона не розуміє цього"

Повернемось трішки про розмову з фортепіано. Взагалі Ніка вчилась грати на барабанах, але так як Джеймс багато працював, а Майкл був за кордоном. То Ніка взялась за фортепіано. Не скажу що то було легко, але два місяці навчання дали про себе знати. Дівчина хотіла створити  свою групу в церкві. Але вмить передумала.

 

***

 

Всі кругом питали Ніку чому вона така бліда, сумна, депресивна. Ви вже знаєте через що вона така. Але от мішки під очима через телефон. Розумієте вся потрібна інформація тепер не в книжках а в інтереті, тому дівчина завжди до опівночі писала реферати, складала твори і все інше. До того ж в Ніки зовсім не було часу на себе, щоб нафарбуватись чи зробити хочаб маску для обличчя. Тому ходила наче зомбі.

У середу вечором Ніка забула про всі свої проблеми, і чекала з нерпінням зустрічі зі своїми друзями на молодіжному служінні. Вона навіть на 15 хвилин скорше прийшла, щоб привітатися з кожним і нікого не пропустити. Кейті як завжди, стояла собі у куточку і ні слова не говорила. Нізким не віталась, почувала себе чужою. Її другом завжди був смартфон, в якому вона як і Джеймс сиділа і грала ігри. Незнати скільки їх там в неї було, приблизно 50 а може і більше.

 

Ніка кайфувала від музики, одразу почула як хтось класно грає на барабанах. "Напевно взяли у групу нового когось", але коли дівчина побачила що то грав Майкл, м'яко кажучи, вона здивувалась і до сліз. Побачивши її Майкл одразу відвернувся і вже більше не споглядав у сторону Ніки. В той час як дівчина просто спалювала його своїм поглядом. Під закінчення служіння, Ніка глянала до телефону. Есемески які вона надсилала Майклу були вже прочитані, але відповіді так і не було. " Гарно зіграв сьогодні)))" написала та. Але трапилося все теж саме, хлопець мовчав передивляючись просто написане.

 

У відчаї Ніка вибігла з церкви ні з ким не попрощавшись, Кейті поїхала додому швидше, тому дівчина йшла сама. Їй хотілось поплакати, але в автобусі цього не зробиш, тому дорога додому була ходовою. Вирішила піти тою вуличкою, по якій йшла з Майклом. було холодно і темно, звідусіль чулись крики п'яних, але Ніка не боялась просто задумуючись про щось прямувала далі. Єдине від чого вона насторожилась, це швидкі кроки позаду неї. Таке враження що  хтось біг, обертатись було страшно, раптом дівчина почула як хтось її схопив за руку. Голосно завересканила.

- Чшшшш, не кричи це я - відкривши очі, побачила знайоме обличчя Майкла.

- Пусти мене, для чого ти мовчиш, чому навіть не сказав що приїхав - Розлютилась Ніка

- Був весь час з друзями і не хотів, щоб вони бачили що я переписуюсь з дівчиною.

- Повір, якщо б ти хотів то даввно вже б відписав.

- Не злися прошу, вибач за все...

Ніка не могла довго тримати зла на коханого тому поцілувала. Будемо сподіватись, що Майкл вже не зробить такої помилки ігнору. Додому вже йшли удвох, все таки, так спокійніше і затишніше.Vira

Відредаговано: 16.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись