Страшні історії

Дівчинка з м'ячиком

Всім привіт!  Хочу розповісти історію про школу, в якій я вчилася.  Жила і навчалася я раніше в селі.  Цю історію я почула від своєї першої вчительки.  Вона розповідала її мені і матусі (вони разом працюють в школі, ще й кращі подруги).Наша школа побудована на старому кладовищі, поруч з футбольним полем ще залишилася маленька відгороджена ділянку кладовища і ще рядом зруйнована церква.  Так ось.  Коли ушляхетнювали шкільний двір, робили клумби, копали землю, знаходили людські кістки зі старих могил.  Раніше я нічого подібного не чула, тільки через кілька років як закінчила школу.  Ось історія.

У нас в школі, вчителі, часто залишаються чергувати до приходу охорони.  І ось вчителька в той день залишилася на чергуванні, тому що  вона викладач початкових класів. Її клас розташовувався на третьому поверсі.  Зима, темніє рано.  Вона вирішила полити квіти в коридорі на підвіконнях.  Йде значить, поливає, (світло горіло тільки в класі, в коридорі було темно, світло з класу висвітлювало тільки невелику площу коридору), а ззаду немов хтось по п'ятах за нею йде, ніби дитина йде і м'ячиком об підлогу б'є.  Не раз вона таке чула і відчувала, каже: «Моторошно і мурашки біжать.  Холодніше навіть стає.  Спочатку думала відлуння просто віддає від моїх кроків, а потім прислухаюся, начебто зупинилася вже, а за спиною трохи з запізненням кроки затихають. »

Та й жінка, яка в охороні у нас працює розповідала: Чоловік у відрядження поїхав, старша донька в місті вчиться, молодшу одну не опустиш, ось і довелося з собою взяти в школу.  Чергують вони значить разом, донька  по першому поверху бігає, грає (донька в той момент тільки в підготовчий клас ходила), а сама в їдальню пішла, перевірити щось.  Через якийсь час до неї донька забігає в їдальню (в школі природно нікого не було) і каже: "Мама, а що там за дівчинка бігає по школі, з м'ячиком?».  Мама: "Яка ще дівчинка?» І донька пішла показувати дівчинку.  Ніяку дівчинку вона звичайно не побачила.  Мати тоді не на жарт злякалася. Закрилися вони в кабінеті завгоспа так і просиділи там до кінця зміни.  І чутно було як хтось по коридору бігає в м'ячик грає....

 Мио

Відредаговано: 30.09.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись