Страшні історії

Випадок на похороні

Якось раз сиділи в гостях у бабусі і, як зазвичай, попивали чай.  Зайшла розмова про містику, різні  історії і т. д. І розповіла мені бабуся цю історію:
"У мене є тітка по батьковій лінії, бачила її я тільки в глибокому дитинстві, так що особливо я її й не пам'ятаю. Але це не так важливо. Коли Яні (так звуть мою тітку) було близько чотирьох-п'яти років, вона сильно захворіла  , її відвезли в лікарню і вона лежала там близько двох тижнів, після чого вона нібито померла. Її мама (виходить, моя бабуся) не знаходила собі місця, у неї вона на той момент була єдина донька. Мені здається, не так вже й важко  уявити її стан.
Так ось.  Сім'я у них не дуже багата, і поки там вони збирали похорон, гроші і т. д., дівчинка пролежала в морзі близько двох днів, після чого її відспівували будинку.
Похорон йшов як зазвичай, нічого такого дивного не помічалося, але коли вони приїхали на кладовище, опустили труну і почали закопувати - не тут-то було ...

Яна заплакала.  Моя бабуся кинулася що є сил до гробу.  Бабусі, ті, які відспівували, та й взагалі - які були на похоронах, говорили Яніній мамі, що ні в якому разі не можна забирати Янк, нібито тіло вже поховали, ну і т. д. Але вона, як-не-як, мати,  і власну дитину вона не може закопати живцем!  Так що ніякі доводи та інше не завадили їй забрати Яну.  Згідно приймете (так говорили ті бабусі), якщо тіло поховали, то ні в якому разі не можна забирати його, а якщо вже на те справа пішла - забрали - то тоді помре хтось із близьких.
Буквально через місяць вмирає чоловік бабусі, потім ще через місяці два вмирає її брат ... І так майже всі.  А Яна залишилася інвалідом (проблеми з ногами), ну і взагалі - вона майже не розмовляє ".
Все-таки є в цьому щось містичне.Мио

Відредаговано: 30.09.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись