Вовк-утікач

Глава 33

Прохолодна долонька лягла в гарячу руку, доводячи все, що відбувається, не сон і наречена поруч бажана. Температура людського тіла нижче вовчого, і Таннарі рука Аніки здавалася прохолодною. Немов побоюючись, що вона зникне, він сильно стиснув її пальці. Аніка спробувала вивільнити руку, але вовк не бажав відпускати. І вона поскаржилася ледь чутно, що їй боляче. З винуватим видом Таннарі тихо вибачився і послабив хватку.

Весільне свято було блискучим. Організоване в стилі середньовічного весілля прекрасно гармоніювало з обстановкою стародавнього будинку-замку. Прибуло безліч гостей, тих, хто вітав і дарував подарунки винуватцям торжества. Після події з Флоранс в обстановці зберігалася напруженість. Хоча охорону посилили в кілька разів, відволіктися повністю на святкування не вдавалося. Таннарі весь час залишався насторожі, побоюючись, що ще хтось надумає нашкодити дівчині. І тільки після вінчального обряду прийшло часткове полегшення. З цього моменту дівчина ставала частиною зграї, і кожен її член, який стояв на нижніх щаблях ієрархії, готовий захистити її ціною свого життя.

Аніка почала втомлюватися від шуму і безлічі людей, позначалося пережите перед церемонією. Довелося докласти чимало зусиль, щоб зберігати безтурботний вигляд і спокій і не викликати хвилювання у батьків. Безсумнівно, вона щаслива, але якби не інцидент з Фло, все було набагато краще.

- А коли я стану однією з вас? - тихо запитала вона, щоб відволіктися, поки вони сиділи за столом.

- Якомога швидше, - відповів Таннарі з посмішкою, схилившись до неї. - Можливо, відразу після весілля. Все залежить від старійшин. Вони повинні підготувати усе для проведення обряду перетворення.

- А що, там так багато готуватися треба?

- Сказати чесно, я не знаю, що і як воно там має проводитися, - зізнався Таннарі. - Але сказали, що це не боляче. У стародавні часи його проводили досить часто. А в наш час такого не робили давно, тому потрібно добре підготуватися.

- Цікаво, а ікла у мене з'являться? - запитала дівчина, задумливо роздивляючись свого чоловіка.

- Це не має значення, - посміхнувся він, так щоб не показувалися ікла. - Для мене ти як і раніше будеш найдорожчою істотою в світі.

Він міцно стиснув її руку в знак підтримки, і вони продовжили приймати поздоровлення від прибулих гостей. Потім були танці, і знову привітання. Запрошені гості з неприхованою цікавістю розглядали обраницю спадкоємця клану, від чого Аніці було не по собі. Для них вона і її сім'я чужі, але вимушено змирилися зі скандальним вибором єдиного спадкоємця зграї.

Сили закінчувалися після спілкування з гостями і танців. Аніка таємно мріяла втекти від натовпу і прилягти відпочити в тиші і самоті. Таннарі, немов вловивши її думки, підхопив під руку і повів із залу.

- Куди ми? - поцікавилася вона.

- Вистачить на сьогодні хвилювань, - хитро посміхнувся він. - Ми більше тут не потрібні і заслуговуємо на відпочинок.

- А що, подарунки вже закінчилися? - Аніка вказала рукою назад в зал, де ще юрбилася тьма народу.

- Далі вони обійдуться без нас, - відповів він, тягнучи законну дружину за собою до виходу.

Дівчина помітила нетерпіння, з яким він поспішав покинути свято, і здогадувалася, в чому полягала причина. Вийшовши з дверей залу в хол, вони пішли по сходах. Нагорі їм зустрілася Тасмін.

- Ви вже йдете? - поцікавилася вона з веселою посмішкою.

- Так, - квапливо відповів Таннарі. - Втомилися ми від цього шуму.

- А що, вже і всі подарунки прийняли?

Аніка засміялася, почувши її питання. Було таке відчуття, ніби вона з нею змовилась.

- Мій головний подарунок вже зі мною, - рикнув Таннарі, підтягуючи Аніку до себе ближче.

- А весільний торт роздавати без вас? - не відставала Тасмін.

- Який, до біса, торт, - обурився Таннарі набридливості сестри. - Я з дружиною хочу відпочити. Ми стільки сьогодні пережили, а ти про торт.

- Гаразд, - з розумінням промовила сестра, стримуючи усмішку, - не смію вас затримувати.

- Сподіваюся, ніхто не надумає нас турбувати, - натякнув він їй, підштовхуючи Аніку вперед.

- Я простежу за цим, - стримано посміхнулася Тасмін. - Охорону подвоїли, а то й потроїли, так що і миша не проскочить. Я допишу додатковий нулик в ставку охоронця.

- Пиши, що хочеш, - сказав їй брат, повернувшись спиною.

Таннарі з Анікою рушили далі. Тасмін, розуміюче хмикнув, попрямувала до сходів.

- Тасмін, - гукнула її Аніка, - сховай для мене шматочок торта!

- Добре! - крикнула та у відповідь.

Вони пішли далі по коридору, прямуючи до своєї кімнати.

- А я про торт і забула, - засмучено промовила Аніка.

- Я тобі потім сотню тортів куплю. Не переймайся, - Таннарі спробував її обійняти, але пишна сукня заважала.

Тоді він пішов швидше, обганяючи і міцніше стискаючи руку, наче боявся згубити.

- А ти що, не бажаєш покуштувати весільного торта? - запитала дівчина, озираючись назад.

- Навіщо він мені? - знизав плечима Таннарі, озирнувшись на неї. - Моя головна насолода - це ти. І я ділитися ні з ким не збираюся.

Вони дісталися до їх загальної спальні, яку спеціально підготували до дня весілля. Таннарі завів Аніку в кімнату і замкнув за собою двері на ключ.

- Це, щоб ніхто не смів нас потурбувати, - пояснив він, зауваживши її насторожений погляд.

Аніка пройшла в кімнату і зупинилася біля широкого ліжка. Заслана нова постіль в блакитних відтінках виглядала привабливо і додавала романтизму обстановці. Аніка не раз уявляла собі яким буде їхній перший раз, готувала себе морально і фізично. Але все одно, коли настав хвилюючий момент, відчула, що не готова до кінця. Таннарі підійшов до неї і поклав руки на плечі. З хвилину вони дивилися один одному в очі, ніби шукали в них якісь зміни. Дівчина помітила в очах перевертня пристрасний вогонь, який розгорався з кожною секундою при погляді на неї, якого раніше не примічала, або ж він добре його приховував.Ирен Нерри

Відредаговано: 10.07.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись