Хлопець з червоною трояндою

45 глава

*Артем 
Коли я побачив як Елізабет цілується з Данею в мене на мить зупинилось серце .Таке враження ,що я побачив якесь жахіття ,але секунди перетікати в хвилини ,а сон таки не закінчувався .Як вона могла так вчинити зі мною ?Я ж люблю її ,вона стала для мене всім за цей короткий період а зараз все просто рушиться .Цей Анонім таки був правий ?Я відмовлявся вірити своїм очам ,відмовлявся .Не міг просто змиритись з тим ,що побачив .Але коли Даня сказав ,що любить Елізабет я взагалі закам'янів на місці .Це таки правда .І що я тут стою як козел ?Я розвернувся і швидко пішов геть .Сльози і вмовляння Елізабет на мене не подіяли .Мені так боляче ,так важко .Мене зрадила така близька людина .Я ж довіряв їй ,відкрився ,а вона просто гралась зі мною .Ах Елізабет я не очікував такого від тебе .Я не міг зібратись з думками ,навіть за байк сісти не зміг ,бо мною керували емоції і почуття .Я викликав таксі і поїхав додому .Сьогодні ввечері я вилітаю в Рим .Можливо ця подорож допоможе мені все переосмислити і знайти з цього вихід ,бо зараз я не знаю як навіть на все це реагувати .Я швидко поскидав усі речі в валізу і поїхав .Уже в таксі коли ми під'їжджали до аеропорту до мене написала Елізабет .Кожна напечатана на клавіатурі літера давалась мені важко .Вона виправдовується ,каже ,що любить тільки мене ,але чи правду вона каже чи це все знову якась гра? Я не знав ,що писати далі ,тому просто виключив телефон. В літаку я спав до самої посадки .Поглинувшись повністю в роботу я таки трохи відволікся і заспокоївся .Емоції вщухли ,тож тепер можна подумати на тверезу голову.Можливо все ж таки варто дати Елізабет шанс хоча б все пояснити .Можливо всьому цьому є якесь пояснення .Але як тільки думаю про це в мене перед очима одразу картинка як вони цілуються. Вона просто засіла в моїй голові і нічого не можу зробити. В Рим я зустрівся з одним відомим художником . Він каже ,що я досить талановитий і якщо буду працювати і розвиватись ,то багато добюсь.Також у мене навіть купили декілька робіт. Це підняло мені настрій .Хоч тут у мене все добре .Цей тиждень пройшов дуже швидко .Сьогодні вівторок і я вирішив відпочити після поїздки вдома. Я зайшов в будинок ,залишив чемодан в вітальні і пішов на кухню ,щоб випити води .Попивши я присів за невеличкий столик і хотів подивитись телевізор ,але хтось подзвонив і я пішов відкривати двері. Переді мною стояла якась дівчина .Я вже десь її бачив .Аа...Це подруга Елізабет ,як її там звати ?
—Ліза якщо я не помиляюсь ?
—Так ,а ти Артем .Нам потрібно поговорити ,це важливо .
—Проходь всередину .—ми обоє зайшли в вітальню і присіли на диван .—Чай ,кава ?Що бажаєш ?
—Ні ,я не надовго .
—І про що ж ти хотіла зі мною поговорити ?—бо я щось не розумію що цій дівчині потрібно від мене .
—Я тут через Бет .Кажу відразу вона нічого не знає про те ,що я тут .Мені просто шкода дивитись на неї .Вона весь тиждень переживає через все ,сама не своя ходить .Артем вона тебе дуже любить .—значить прийшла захищати подругу .
—Ага ,і саме через велике кохання до мене вона цілувалась з цим Данею ?
—Цьому всьому є логічне пояснення .
—О і яке ж цікаво ?Можливо поділишся зі мною ?—бо я не бачу логічного пояснення тому ,що вона з іншим цілувалась .
—День перед цим Даня признався Бет в коханні .Це було якраз після ЗНО з мови й літератури .Бет сказала йому ,що любить тільки тебе і з Данею може бути лише друзями і втекла від нього .Потім наступного дня коли ти прийшов до школи Даня покликав Бет поговорити. І знову почав торочити про свої почуття до неї .І взяв і поцілував її .Тоді ти все побачив .А коли ти розвернувся і пішов Бет стало погано і вона впала в обморок. —ці слова не вкладались в моїй голові .
—Стоп що ?Бет стало погано ?Як вона ?—навіть по при образу я дуже хвилювався за неї .
—Їй вже краще .Це сталось через стрес ,який вона пережила .Я тоді відвезла її додому і зараз вона почуває себе краще .Але морально їй погано і важко .Вона майже нічого не їсть і переживає .На неї важко дивитись .Артем вона любить тільки тебе . Зруйнувати все дуже легко для цього особливих старань не потрібно ,а от зберегти ...Подумай над моїми словами.—Ліза встала і пішла .
Я залишився зі своїми думками знову сам на сам .Вона каже правду ?Якщо так то Елізабет можна сказати ні в чому не винна .Єдине що я знав в той момент ,це те ,що хвилююсь за неї .Я все ж таки вирішив їй написати і поцікавитись її станом .
—Привіт , Елізабет .Я чув ,що тобі стало погано тоді .Як ти зараз себе почуваєш ?—вона одразу відповіла .
—Привіт ,Тьом .Мені вже трохи краще .Особливо коли ти написав .Як з'їздив в Рим ?
—Все пройшло дуже добре .Я продав декілька картин і познайомився з одним відомим художником .
—Я дуже рада за тебе .Я дуже скучала ...
Образа і почуття любові боролись в мені в той момент , але одне з них було сильнішим .Щоб там не сталось я не перестану її любити ,не зможу викинути ні зі своєї голови ,ні зі серця .Я вирішив відпустити всю цю ситуацію і піти на примирення .В одному квіткову магазині працював мій знайомий .Я подзвонив йому і замовив букет з 71 троянди .До нього ще записку :
"Ця 71 троянда для мене дуже багато означає .Саме стільки днів ми знайому з тобою .Ці 71 днів були найкращими в моєму житті ,бо в них була ти .Нарешті я знайшов таку як ти .Моя муза ,моя найкраща подруга ,зірка, яка освітлює мій шлях ,моя кохана Елізабет .Ми прожили вже дуже багато і втрати тебе зараз я просто не зможу .Я дуже тебе люблю моя маленька трояндочко ❤️"
*Елізабет
Тьома мені написав і я аж від радості підстрибнула ,не зважаючи навіть на те ,що я сиділа за столом і вдарилась в коліно .Можливо він пробачить мене ?Трохи порадівши я пішла готуватись до ЗНО з біології ,яке вже через декілька днів .А завтра в мене ще останній дзвоник. Не віриться ,що цей день так скоро прийшов .Від завтра я більше не учениця .Як швидко ж все таки проходить час .Трохи повторивши матеріал я пішла на кухню ,щоб повечеряти ,але як тільки почала спускатись по сходах ,то почула як хтось дзвонить в дверний дзвінок .І хто ж це прийшов ?Я вроді не чекала гостей .Я відкрила двері і побачила перед собою кур'єра з великим букетом червоних троянд .
—Доброго дня .Ви Елізабет Острозька ?
—Так ,це я .
—Тоді це для вас .—він передав мені букет .—Розпишіться будь ласка .—я поставила свій підпис і попрощалась з кур'єром .Зайшовши в середину будинку я вдихнула аромат квітів .Вони пахли на весь будинок .Які ж вони красиві .Тоді я побачила невеличку записку .Коли я її прочитала ,то в мене на очах виступили сльози .Тьома таки мене пробачив .Я найщасливіша дівчина на цій планеті .Я піднялась до себе в кімнату і поставила квіти в вазу .Мене переповнювали позитивні емоції .Як добре ,що ми все ж помилились .
Я написала Тьомі :
— Я дуже тебе люблю ❤️
—І я тебе ❤️.Добраніч 💫 
Після цього я виключила телефон і лягла спати .Завтра важливий день і мені потрібно виспатись .
 Mia Do

Відредаговано: 30.08.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись