Як покращити табель, коли відмінник виявився...

Частина 3

Запам’ятайте, вчителі досить поблажливо ставляться до професійних неуків, які з якогось переляку взялися за розум, тому вам дозволять висловлювати свою думку хоч і весь урок. Учителю теж надзвичайно приємно усвідомлювати, що він нарешті знайшов ключик до серця байдужого до знань. Але ж він не знає, що зробив це айфон і образа на зазнайку, тому хай цей секрет залишиться між нами.

Перш за все, потрібно зрозуміти, що відмінниця – не зовсім людина. Впевнитись у цьому допоможе один нескладний експеримент під кодовою назвою «Невідомий сірий прибулець». Намагаємося зберігати секретність, і про дослід не розпатякати навіть найближчому дружбану Дімону.

Діємо тихо, оглядаючись по сторонах, щоб ніхто з дівчаток не підгледів цікавого дійства. Але якщо головна пліткарка класу Зіночка побачить, як ви б’єте поклони портфелеві кицюні і пускаєте сірого прибульця в схрон до книжок – стережіться, вся школа незабаром знатиме про це. І вас з задоволенням зустріне килим директора або завуча, дивлячись, чий вам подобається більше.

Спробуємо порівняти ставлення до життя відмінниці і класної модниці. Звичайно, якщо спритність рук і надзвичайне везіння допоможуть підпустити сірого прибульця у величезний портфель першої та мініатюрну лаковану сумочку другої.

Тепер залишається приховати хитру посмішку і з замиранням серця дочекатися дзвінка на урок. Наклацавшись на перерві селфі, модниця неквапом розкриє сумочку, щоб підмарафетити носика і шалено заверещить: «Дохла миша!», при цьому застрибнувши на парту. Хм, сама ж винна, що в сумці у неї навіть миші дохнуть. Тваринка очманіла від парфумів з запаморочливим запахом та надихалась пудри з відкритої пудрениці. Якби в сумочці були тільки зошити та ручка, то миша, весело попискуючи, побігла б лякати інших нервово налаштованих панянок. Адже сірий прибулець – велика сила! Не переживайте, після проведення експерименту жодна тваринка не постраждала. Мишка, полежавши з хвилину на підлозі з піднятими догори лапками, очунялася від ароматів, і пошкутильгала попити води до шкільних умивальників.

Настав час поспостерігати за реакцією іншої піддослідної. Відмінниця розкриває портфель і витягує підручник з історії, з якого, зачепившись хвостом замість закладки, звисає в приємному байдикуванні сірий прибулець. Миша, мабуть, відчула спорідненість із голохвостими предками, які проживали ще за часів Мазепи і крали сир у ході Північної війни. Відмінниця, не повівши від здивування навіть бровою, прохає у вчителя дозволу вийти і прямує в бібліотеку з претензіями. Сірий прибулець точно від такої не втече. Теж прошу не переживати за долю тваринки. Вияснивши, що миша точно не належить до бібліотечного фонду, кицюня віддасть її до живого куточка, та буде провідувати по четвергах. Якщо, звичайно, виділить для цього час у своєму щільному графіку.Софі Найтінґейл

Відредаговано: 17.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись