Спаринг з любов'ю

Розділ 10

Гучний і різкий звук розбудив Діму. Ледь відкривши очі, хлопець оторопіло дивився на дві важкі фігури у дверному отворі. Лише секунда знадобилася на те, щоб згадати, де він, і зрозуміти, чому все тіло так болить.

 

- Ну що, в'язні, виходимо! - гучно почав той, що був у формі охоронця, але до кінця фрази вже знітився - Діма підніс палець до губ, просячи тиші. Потім він сонно подивився на годинник на руці - екран показував початок четвертої. Дивно, але Аріна навіть не ворухнулася від усього цього галасу. Схоже, мала дійсно сильно втомилася, то ж будити її зараз було б просто звірством.

 

Обережно помінявши позу, щоб не розбудити дівчину, Князєв встав на одне коліно поруч з Вітровою. Потім закинув її руку собі за шию й акуратно взяв на руки. Тіло все ще не прокинулося і протестувало проти таких маніпуляцій, але Дімі було на це начхати.

 

- З нею все гаразд? - схвильовано запитав охоронець, заглядаючи в обличчя дівчини.

 

- Так, все нормально, заснула просто, - пошепки сказав Князєв.

 

- Може, допомогти чим? - втрутився в розмову чоловік, який, напевно, і відкрив двері ліфта. Секунду Діма вагався, а потім кивнув:

 

- Дістаньте у мене з кишені ключі й проведіть до машини, будь ласка.

 

- Так, звичайно, - заметушився охоронець, підбираючи з підлоги речі. - я все зроблю, а ви поки займіться ліфтом, будь ласка, - попросив він другого «рятувальника».

 

На парковці стояло лише дві машини, то ж питання в охоронця виник тільки одне - до якої з них йти. Діма швидко вказав на свій автомобіль, і вже через хвилину укладав Аріну на заднє сидіння. На коротку секунду дівчина розплющила очі, але одразу ж закрила їх, схоже, навіть не прокинувшись. Рішення відвезти до себе її виникло спонтанно, але він ні на секунду не сумнівався в тому, що так буде правильно. Так, нехай завтра прокляне його, але зараз він вчинить так, як вважає за потрібне.

 

Діма давно вже забув про те, що таке повільна й спокійна їзда містом. Ні, він не лихачив та не порушував правил, але вночі особливо не стримувався, бачачи порожню дорогу. Але цього разу він мало не плентався, боячись потривожити сон Аріни. Все інше взагалі робив мало не на автоматі - припаркувався, закрив машину, відкрив двері під'їзду, а потім і квартири (жах як незручно все робити однією рукою, коли друга тримає дівчину, але хіба були варіанти?). Скинувши взуття, він відразу ж попрямував до спальні, і тільки там відпустив свою дорогоцінну ношу. Єдине, що дозволив собі Князєв, так це зняти з неї курточку й взуття. Як мінімум, він абсолютно не вірив в те, що нормально спати одягненим неможливо, та й пожити ще трохи хотів. Але ж вранці, якщо він роздягне дівчину, скандалу не уникнути. Якщо, звичайно, вона не прокинеться ще під час вимушеного стриптизу. До речі, тоді теж не факт, що він зможе пояснити їй свої дії. Сам Князєв все ж роздягнувся, але, всупереч старій звичці, вирішив спати в піжамних штанях і футболці.

 

Хлопець був твердо впевнений в тому, що вони з Аріною спокійно проведуть ніч в одному ліжку, навіть не торкаючись один до одного.

 

«Хіба це так складно?» - вирішив Діма, прикривши очі, і закинувши руки за голову. Але в наступний момент він сторопів - Вітрова сама присунулася до нього ближче, притулилася до теплого боку і по-хазяйськи закинула на нього свою ногу. Князєв хмикнув, і обережно поклав руку на плече дівчини, обіймаючи її. - «Ну добре, я скаржитися на таке точно не буду» - сонно подумав він, і майже миттєво відключився.

 

 

 

Що за демон посміявся над ним, запевнивши, що сон з дівчиною може бути приємним?! Здається, Діма навіть думав, що не стане скаржитися на її присутність у своєму ліжку?! Оце вже ні, цю нічку він точно не забуде! Відразу було помітно, що Вітрова звикла одноосібно господарювати в спальні! Два рази він намагався уві сні скинути його з ліжка, бурмочучи щось на кшталт «Цер, зараза, пішов геть - це моя територія!» і «Треба тебе на дієту посадити - розбалував тебе тато». В цьому випадку рятувало одне - коли Діма не менш сонно бурмотів: «Заспокойся, Цербер спить на своєму лежаку, це я». Як не дивно, це миттєво заспокоювало Аріну.

 

А ось впоратися з тим, що Аріна постійно уві сні намагалася поміняти його позу, було просто неможливо. Дівчина була категорично проти, щоб він повертався на бік або живіт, адже тоді їй було незручно закидати на Діму ногу! Перші кілька разів Князєв ще намагався протестувати, але потім зітхнув і змирився.

 

Попри нічну метушню (в найасексуальнішому сенсі!), хлопець чудово виспався і прокинувся без будильника на початку десятої. Звичайно, час вже зовсім не ранній, але він заслужив цей маленький відпочинок. Вітрова ще спала, і будити її Діма не збирався, то ж тихо зібравшись, хлопець пішов до ванної, а потім - готувати сніданок. Оскільки він жив сам, та ще й дотримувався певної дієти, приготування їжі для нього не було чимось складним - така ж повсякденна справа, як і все інше.

 

Замішуючи сирне тісто для сирників, хлопець думав про одне - як відреагує Аріна, прокинувшись у нього вдома.Олена Блашкун

Відредаговано: 18.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись