Спаринг з любов'ю

Розділ 11

- Дивись-но, що в мене є? - Кріс дістала з сумки запрошення і, хитро примружившись, помахала їм перед обличчям Аріни. - Запрошення на дві персони в клуб «Валгалла»! На ці вихідні! І ти йдеш зі мною!

 

- Не думаю, що це гарна ідея, - з сумнівом поглянувши на подругу, вимовила Аріна.

 

- А я хіба питала? Я повідомила тобі, щоб ти встигла скасувати свої плани, якщо вони до цього були, - смакуючи коктейль, зауважила Кріс. - Якщо вже я не можу відзначити з тобою цей Новий Рік, то хоча б на вечірку разом сходимо. Тим більше, що мені пообіцяли серйозний відбір.

 

- Тобто?

 

- Це закрита вечірка, і потрапити туди буде непросто. Жодного блату з боку власників клубу та чогось подібного. Коротше, можна буде відпочити на славу.

 

- Кріс, тепер я зовсім перестала тебе розуміти. Про що взагалі ти говориш? - Аріна насупилася, абсолютно не розділяючи захват подруги від майбутньої події. Дівчина зітхнула, але змушена була все ж пояснити:

 

- Пам'ятаєш мого однокласника? Ну того, котрий досі в мене закоханий. Він нещодавно знову з’явився на обрії. Звичайно, наплів сім мішків гречаної вовни мені про те, що у нього пропадає цей квиток, і він не проти віддати його мені, тим більше, що у самого є ще один такий самий. Наївний, думав не зрозумію, що він просто промацує ґрунт і перевіряє, чи є у мене хтось, - закотила очі Крістіна. - Ну а я що, схожа на дурепу? Відразу про тебе згадала, тому ... - Вона багатозначно посміхнулася. А ось Аріні ледь погано не стало - надто вже повторювалася історія з однокласником.

 

- Кріс, вибач, але цього разу без мене.

 

- Та годі тобі! Це звичайний клуб - ніякого стриптизу, наркотиків і еротики. VIP-апартаментів теж немає, наскільки я знаю. То ж ми просто гарненько з тобою відпочинемо, - Кріс грайливо змахнула віями й повела плечем, - танці, смачні коктейлі та жодних хлопців.

 

- Ти кожен раз так говориш, - нагадала Аріна.

 

- Ой, та не чіпляйся ти! Цього разу я дійсно спробую бути тільки з тобою. Просто хто ж винен, що у мене так багато знайомих?

 

- А хто винен, що ти з кожним з них готова йти, хоч на край світу? - відбила дівчина.

 

- Аріш, - зовсім іншим тоном сказала раптом Христина. - Хлопці приходять і йдуть, але, якщо в моєму житті є що постійне, то це ти. То ж заспокойся. Клянуся, що цього разу я буду тільки твоєю. Ні кроку в сторону! - подруга картинно підняла руку вгору, ніби присягаючи. - Хочеш, я навіть джинси одягну й кофту без декольте! - а ось це вже була важка артилерія - зазвичай Кріс вдавалася до такого у виняткових випадках типу зустрічей з похилими родичами.

 

- Хочу! - несподівано навіть для себе, сказала Вітрова. Кріс здивовано моргнула, потім ледь помітно скривилася, але все ж сказала:

 

- Гаразд, мене за язика ніхто не тягнув, то ж домовилися. Але за твій зовнішній вигляд відповідаю я, - категорично заявила дівчина.

 

«Щось мені вже страшно» - подумала Аріна, але шляхів до відступу, схоже, не залишилося.

 

 

 

- Ну що, чи не зустрічався більше зі своєю тигрицею, - черговий раз підколов Діму приятель. Останнім часом подібні жарти стали для нього чимось на зразок ритуалу - жодного дня не минало, щоб Ваня не згадав про те, як була пошматована спина Князєва. А все Аріна з її пристрастю і гострими кігтиками. І ніби ж тільки цілувалися, нічого більше, а спина боліла ще кілька днів. Криваві смуги перетинали тіло хлопця від лопаток до самої талії - по п'ять з кожного боку. Тому збрехати, що десь подряпався просто б не вийшло.

 

- Відвали, а? - натягуючи чисту футболку, беззлобно кинув Діма.

 

- Ні, ну я ж повинен знати, де взагалі водяться такі пристрасні крихітки. Може, і мені щось перепаде. Познайом, якщо у вас нічого серйозного, - сказав Ваня, чудово розуміючи, що у друга давним-давно ні з ким не було справжніх стосунків.

 

Від думки, що хтось інший може ось так же цілувати Аріну, а дівчина - відповідати йому, Князєв оскаженів. І, Ваня ж нічого не сказав такого - звичайний жарт, як і мільйон до цього, але реакція хлопця була зовсім іншою.

 

- Стули пельку - така точно не для тебе, - зло кинув Діма, ледь стримуючись, щоб не врізати приятелеві. Помітивши, як різко змінився настрій друга, Ваня тут же підняв руки вгору, ніби здаючись на милість переможця.

 

- Гаразд-гаразд, заспокойся, я ж просто пожартував. Не стану я ні на кого з твоїх дівчат зазіхати. У нас, на щастя, смаки різні, то вже якось обійдуся, - спробував зам'яти він незручну розмову. - До речі, сьогодні якраз цим і займуся - Кір запрошення підкинув на вечірку. Ти зі мною?Олена Блашкун

Відредаговано: 18.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись