Моя бібліотека. П. №23 - "Фантастичні оповідання"

Автор: Наталія Девятко (Natalia Devyatko) / Додано: 21.03.21, 10:47:14

На цій поличці ви знайдете фантастичні оповідання. Психологічні, серйозні та розважальні - кожний знайде собі історію до смаку.

 

Яся Козакул "Я не робот"

В майбутньому роботи стали звичайною річчю, їх тепер чи не більше, ніж людей. Молоді люди після закінчення школи мають пройти ідентифікацію, щоб довести, що вони не роботи, й отримати безумовний базовий дохід. Ніка і Влад впевнені на 100%, що вони не можуть бути роботами, однак ідентифікацію пройти їм не вдалося...

Читати - https://booknet.com/uk/book/ya-ne-robot-b273479

 

 

 

 

 

 

Максим Власвіт "Лінзи"

Усе твоє життя у цих лінзах: робота, відпочинок, спілкування, розваги. Без лінз ти потрапляєш до чужого незнаного світу. Без лінз ти настільки безсила і самотня людина, що навіть у власному домі почуватимешся заблукалою твариною.

Зніми їх і ти переконаєшся у цьому.

Читати - https://booknet.com/uk/book/lnzi-b246854

 

 

 

 

 

Мар'яна Доля "Ідеальний партнер"

З кожним роком людство все більше переселяється зі світу реального в віртуальний. Уявімо на хвильку, що дистанційне навчання та робота стали не тимчасовим, а постійним явищем, що люди поступово все рідше виходять за межі своїх помешкань, обмежуючись подорожами, розвагами та зустрічами з друзями он-лайн. Навіть сім'ю створюють, підбираючи собі партнера за допомогою тестів та анкет. Але героїні мого оповідання Алі все-таки доведеться вийти у світ реальний, аби вирушити на перше побачення...

Читати - https://booknet.com/uk/book/dealnii-partner-b244541

 

 

 

Ярина Мартин "Демон страху"

У цьому світі досить легко прижитись. Жодних демонів і небезпеки на кожному кроці. Але коли здавалось, що життя увійшло у свою колію, минуле несподівано нагадало про себе старими жахіттями. Що тоді робити? Знову втікати чи перемогти страх і почати боротьбу?

Читати - https://booknet.com/uk/book/demon-strahu-b282937

 

 

 

 

 

 

Наталия Галаган "Реальне реаліті"

Завдяки несподівано виниклим екстрасенсорним здібностям, Богдану вдається врятувати викрадених кіднепперами дітей. Випадок здобув величезний резонанс у новинах, адже це були діти посла. В нагороду юнака відправляють взяти участь у телевізійному шоу "Супермаг". Яке воно, реальне шоу? І чи все так безпечно й невинно? Це й належить дізнатися головному герою.

Читати - https://booknet.com/uk/book/realne-realt-b121512

 

 

 

 

 

Всі книги у "Моїй бібліотеці" - https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

 

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
21.03.2021, 22:31:19

Дякую за підбірку. Теми цікаві. Люблю фантастику з дитинства.

Рома Аріведерчі
21.03.2021, 22:47:36

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Дякую. Я теж читаю. Як можна писати і не читати - не знаю. Це як в старому анекдоті про чукчу. най мене вибачать за неполіткоректність. Але ж то фольклор, а не я. Там було про те, що чукча не читач, а письменник. тому не читає навіть те, що пише :)

avatar
Мар'яна Доля
21.03.2021, 18:46:33

Дякую, що і про мене згадали! Більшість із цих оповідань читала, полюбляю фантастику))

Мар'яна Доля
21.03.2021, 20:43:10

Александр Пругло, Так, давненько вже не читала, навіть трохи забула, про що там ідеться :)

avatar
Ірина Ярошенко
21.03.2021, 18:18:31

Читала тільки "Ідеальний партнер", а "Я не робот" нещодавно додала до бібліотеки. Треба й інші переглянути. Дякую за цікаву підбірочку!

Ірина Ярошенко, Дякую :) Давно хотіла зробити таку тематичну поличку.

Books language: