Новинка від колеги!

Автор: Уляна Пас / Додано: 12.05.21, 17:26:43

Доброго вечора, мої любі! Хочу порекомендувати вам неймовірно цікаву та емоційну книгу!

"ЗУСТРІТИ ТЕБЕ ЗНОВУ"

гаряча новинка від колеги вже на Букнет

 

YyakYucPoUp8lJa_jos8U_dHsXdL5sjLUtLfVzgTwfSTssQJaiyK1ZnOXgVhdzvsjTf5wqrU1yd4az-28BDXbJtYTtfXtYMySDOdhh9ZXlMTaTAbZ5BBExjuwAcH2rtlcQ_63UG1

В тексті є: владний герой, справжнє кохання, сильні почуття.

 

АННОТАЦІЯ

У неї за плечима розлучення та двоє дітей. У нього — стаття за ненавмисне вбивство й три роки умовно. Вона по вуха в боргах колишнього чоловіка, він — її таємничий кредитор. Їхні шляхи вже перетиналися раніше, але що, коли нова зустріч не випадкова?

 

На вас чекає сучасний любовний роман:

je9AXSE4MPQLE4_Ml87HcMC4h1Xra4Wed2tA4JZgFYReTDzk-tcCUeNTghbRS2LWsmwn0xc3W2WkY3004YqUL3AA7DfqBe6zzDZgpTvOn2pcve5C1kV_fSjq4CKXqcVO6B6XIsxI

 

УРИВОК

для ознайомлення

 

Хапаю телефон, намагаючись скинути виклик. Номер не визначено, але мені абсолютно чхати, хто дзвонить. Відчуваю, ніби хтось без дозволу увірвався на закриту територію. Мокрі пальці марно ковзають по екрану. Піднімаюся на тремтячих ногах, хапаю рушник і намагаюся витерти краплі з мобільного. Дивлюся на екран і бачу відлік секунд. Як я примудрилася це зробити?

- Так! - роззлючено вигукую в трубку, а сама тягнуся до крану, який створює ледве не шум високогірного водоспаду. Якого біса я не здогадалася скинути? Хто б це не був, зараз я не налаштована вести розмови.

- Добрий вечір, Яно Володимирівно! - о, Боги. Цей голос важко не впізнати. Єхидство так і вчувається в ньому, коли чоловік вимовляє моє ім’я по батькові. Серце шалено калатає, його биття канонадою відгукується у вухах. Не витримую напруги.

- Ви не вчасно! - гаркаю, як скажений собака, тремтячим пальцем відключаю телефон і відкидаю його подалі, у відкритий кошик для білизни. Мокрими сідницями сідаю на холодний бортик.

Дурна, яка ж я дурна! Міцно заплющую очі, стукаю кулачком по лобі. Ванна більше не здається гарною ідеєю, а ось келих вина виявляється до неможливого вчасно. Вливаю його в себе залпом, але продовжую згоряти від сорому через свою безглузду витівку.

Максиме Сергійовичу, чому поруч з вами у мене не виходить триматися гідно? Як годиться жінці мого статусу.

 

ЧИТАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ


 

2 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Анна Чацкая
12.05.2021, 20:19:28

Щиро дякую за рекомендацію, Уляно))

Уляна Пас
12.05.2021, 20:32:43

Анна Чацкая, Успіху вашій книзі!)

avatar
Уля Сер
12.05.2021, 17:28:54

Дякую!

Books language: