Новинка «в чужому тілі»

Автор: Стася Павлів / Додано: 08.04.21, 16:35:08

Привіт!

Хочу познайомити вас з новинкою. Для мене це теж вперше, писати про містичні події. В творі їх не дуже багато, тому не впевнена чи можу використовувати жанр "містика".

 

Тепер трохи про сюжет:

Головна героїня — Яринка з невеличкого міста Львівської області, вихована в суворих але любоячими батьками. Вона й уявити собі не могла, що одного разу прокинеться в чужій квартирі...в чужому тілі. Вона чітко усвідомлює, що мусить повернутись додому, тільки ще перед самим шляхом стаються проблеми. Але світ не без добрих людей, цим добрим виявляється Єгор, який з дитинства закоханий в головну героїню, точніше в тіло, що вона зараз займає.

Їх обох чекає непростий шлях, прийняття себе та обставин.

 

 

Сподіваюсь вам сподобається! Новинка вже на сайті❤️

2 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Alex@ua
09.04.2021, 00:18:52

Цікавий задум, здивували. З перших рядків (блогу)думав, що буде щось на кшталт ''любовь морковь'' аж ні... Додаю по в бібліотеку.

Alex@ua
09.04.2021, 09:07:50

Стася Павлів, Містикаце добре)))

Вже познайомилася з головною героїнею, що опинилася в чужому тілі. В любовних романах такого не зутрінеш, тому цей твір, як на мене, точно можна віднести до жанру містики або ж фантастики )) Нехай легко пишеться, а читачі радують своєю активністю. Вже передбачаю реакцію того Єгора, коли Вероніка йому розповість, що вона насправді Яринка і якимось чином опинилася в тілі його коханої )) Впевнена, що буде цікавенько ))

Стася Павлів
08.04.2021, 23:08:49

Оксана Мрійченко, Дякую❤️

Books language: