Фінал історії і плани на майбутнє.

Автор: Лана Іссан / Додано: 24.04.21, 17:30:06

Дорогі любителі книг, привіт!

  Ось і фінал історії «Чиє весілля?».

 Дорогі читачі, радію, що ви були зі мною. Завдяки вашій активній підтримці я змогла втілити свою мрію – написати детектив. Хоча, він не зовсім класичний, але, переконана, вийшло цікаво. І так вважаю не лише я, судячи з того, що ця книга постійно перебувала, як не на першому місці в рейтингу детективів, то в першій трійці точно.

  А сьогодні знову на першому місці!

 

 

  Детективно-романтична історія «Чиє весілля?» так захопила мене, що захотілося написати продовження. Знаю, що багатьом з вас вона теж сподобалася. У вас, як і в мене, виникли думки про те, що другові головного героя, Корнієвичу було б добре теж знайти пару. Адже він страшенно самотній і навряд, чи щасливий. Дехто навіть висували конкретні пропозиції. Хоча, такому, як він, це буде нелегко.

  Тому рада повідомити, що вже працюю над цим!

  Якщо чесно, вагалася. Бо завжди стараюся, щоб головні герої моїх книг були хоч і неідеальні, як кожна звичайна людина, але загалом хороші, з чіткими моральними принципами. А, от Корній...

  Ну, хто читав, той знає, що він непростий хлопець. І назвати його  хорошим в повному розумінні слова, важко, адже заробляє на життя дуже сумнівними справами. Якими саме, не дуже хоче розповідати, бо в звичайних людей від такого мороз по шкірі. Він довго поневірявся по світі, зокрема в гарячій Африці, що не могло не залишити відбиток на особистості цього хлопця. Та скоро дізнаємося більше про його темне минуле і непросте теперішнє.

  Крім того, думаю, вам цікаво, яка ж подальша доля головного лиходія з цієї заплутаної історії. А також побачимо, як складається життя сімейки Пашевських, за яких ми вболівали у першій книзі, і їх близьких.

  Дорогі любителі детективів, для вас теж буде щось цікаве. В цій частині також будуть розслідування. А ще, несподівані повороти, подорожі і, звісно ж, багато романтики.

 Точну дату публікації повідомлю вже скоро. А зараз трошки зображень до цієї історії.

 

 

Найважча робота - робота над собою. 

 

 Що скажете? Цікаво?

  Отож, щиро запрошую підписуватися на мою сторінку, аби не пропустити новинки. Буду дуже старатися для вас. Ну... І для себе, якщо чесно. Бо ці герої не виходять з голови, мушу розповісти цю історію.

  З любов’ю, Лана Іссан.

2 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Наташа Горецька
24.04.2021, 18:42:52

Буде дуже цікаво. Чекатиму з нетерпінням)

Лана Іссан
24.04.2021, 19:15:38

Наташа Горецька, Дуже радію. Старитимусь, щоб вийшло оригінально. Дякую вам. До зустрічі на сторінках новинки.

avatar
Анна Багирова
24.04.2021, 18:27:19

Дуже чекаю на другу книгу!!!!❤️ Особливо цікавить Корнієвич та й Пашевські також.))

Лана Іссан
24.04.2021, 19:14:34

Анна Багирова, Так, щось таке є. Якщо чесно, не дуже вмію описувати брутальних героїв, мене все тягне десь в романтику, але постараюся. ))) То буде вперше, що головний герой не чемний хлопець, а... Ну побачимо.))))

Books language: