Рекомендація. Новий Берлін. Дійти правди

Автор: Оксана Кириченко (Aillin Ai) / Додано: 12.07.19, 21:48:55

Нещодавно зовсім випадково мені до рук потрапила книга «Новий Берлін. Дійти правди» нашого українського автора Дениса Шпака. Незважаючи на те, що ця книга не є типовою для моїх книжкових уподобань, я отримала задоволення від її змісту. На жаль, вона вже знайшла свого наступного читача, а я забула сфотографувати її, тож прикріплюю постер.

Охарактеризувати цю книгу так, щоб стало зрозуміло, про що вона, досить непросто. Особисто мені не подобається анотація, яка створює складнощі для розуміння, хто ж є головним героєм і що ж його спіткає на складному життєвому шляху. Щоб не бути голослівною, представлю вам анотацію.


«Спокійна медитативність космосу, яка раптово порушується візитом невідомих істот. Дзвінка тиша секретного підземного міста, яку прорізають автоматні черги… Змінна динаміка, на тлі якої головний герой, що крізь час, простір і призми чужих спогадів намагається розгадати одні з найбільших таємниць, що їх по собі залишила нацистська Німеччина, а згодом – і розплутати значно більший клубок, до якого ведуть ці нитки. Найбожевільніші конспірологічні теорії виявляються правдою. І в цій круговерті герою належить не лише дійти розгадок питань, що хвилювали людство протягом усієї історії, а й знайти справжнього себе».


Отже, Владислав Гаєвський – обізнаний у багатьох галузях вчений, якого найбільше цікавлять таємниці Третього Рейху. Як справжній шукач знань і правди, він заглиблюється у свої дослідження і встигає попрацювати на декілька різних інституцій та організацій, перш ніж отримати своє надсекретне, надважливе завдання, пов’язане з найвеличнішою таємницею людства. За своїм духом книга нагадує мені «Код да Вінчі» Дена Брауна, однак тут менше динаміки, більше фактів і однозначно більше запитань. У цьому романі втілені найхимерніші теорії, які лише доводилося чути про секретні дослідження і розробки нацистів. І яких лише чудовиськ та надприродних істот не зустрінеш на цих сторінках… Якої лише правди не почуєш і не дійдеш, перш ніж нарешті зробити самостійний, єдиний правильний для себе вибір.

Книга легка для розуміння і сприйняття, попри об’єм інформації і певну термінологію. Мова жива й насичена. Вважаю роман унікальним для нашого ринку, з особливими, цікавими поглядами на різні історичні події, поняття, світогляди і навіть релігію. Виділити конкретний жанр для нього неможливо. Тут елементи криптоісторії, наукової фантастики, космоопери, альтернативної фантастики, але найбільш до душі мені припав термін філософська фантастика. Як на мене, вона якнайповніше характеризує роман «Новий Берлін»

P.S. Нудно не буде однозначно. Це вам каже любитель фентезі і пригод)

Коментарі:

Всього гілок: 0

Books language: