Холод Влада

Activity

About me

Я українська письменниця, отримала Президентський грант з літератури у 2020 році в складі команди Світлани Вертоли за проєкт "Сусіди". Також співавторським проектом «Мандруй Україною» пройшла у фінал конкурсу «Книга майбутнього» на Мистецькому арсеналі в 2021 р. Активна учасниця літературного процесу, співавторка 10 друкованих збірок оповідань, володарка стипендії авторам від інституту Гете. 

Що я пишу для букнет?

У мене є декілька типів творів, але всі їх обʼєднує пошук мети, шлях до неї, сильні щирі почуття, кохання, справжня дружба. А тепер по жанрам:

1) ЛЮБОВНІ РОМАНИ

 

"Він тебе програв. Ти тепер моя"  : про те, як головний герой виграє героїню в карти, і вже готується бути крутим і владним, але... Героїня думає, що тут їй просто здадуть кімнату!

"Служниця"  :співавторська книга про несподіване кохання власника нелегальних казино і дівчину, яка хоче йому помститись і для цього влаштовується до нього служницею.

 "Зіграй мою наречену"  : про акторку та бізнесмена-її колишнього однокласника, який просить її зіграти його наречену. 
"Зіграй мою наречену. Наречена для боса"  : про боса, який просить підлеглу зіграти його наречену, щоб улестити батьків...

"Поверни мою душу" : про несподіване кохання з різницею у віці, заборонені почуття, зустріч через час і спільну дитину...

"Така собі мільйонерка" : про багату і балувану дівчину та її "репетитора", який допоможе дівчині знайти ціль в житті і авжеж принесе кохання. 

"Особиста вендета" : СЛР+бойовик в співавторстві з хлопцем. Чи читали ви любовний роман, де за хлопця пише автор, а за дівчину - авторка?))

"Мій дегустатор" : СЛР+трилер. Кохання вчителя  і учениці, різниця у віці. Буде вчити красти, стріляти, вміти обманювати детектор брехні, розвивати свою фізичну силу на рівні з розвитком дегустаторських навичок... 

"ВІЛ. Моя боротьба" : СЛР+драма. Кохання хлопця хворого на ВІЛ, і сімнадцятирічної дівчини. Любовний трикутник, зобов'язання, хвороблива дружба, реальні факти про ВІЛ, радикальні методи лікування, стосунки з батьками і родичами, смерть друзів.  Тут буде все це. 

2) МОЛОДІЖНІ РОМАНИ

"Гра Ксю" : любовний трикутник, шлях до мети, роман про музикантів. З нуля і до найвищого... Чи можна піднятись, якщо раніше ти займалась музикою не так серйозно? Якщо мотивом є нахабний музкикант трохи старший за тебе, то чому б ні? 

"Більше ніж шоу" : любовний трикутник, шлях до мети, роман про телешоу по вибору найкращого актора. Дружба, кохання, зрада, віра і зневіра, юнацький максималізм - все це знайдете тут)

Наперекір дружбі" : що станеться, якщо двоє друзів стануть жити під одним дахом?...)) А якщо один з них таємно закоханий?...

3) РОМАНИ В ЖАНРАХ ФЕНТЕЗІ ТА МІСТИКА

"Блог з того світу" : що станеться, якщо скептик отримає телефон відомого блогера з його каналами? Може, він би став багачем і тп, але... в довісок до телефона він також отримує  і привида блогера, який хоче, щоб  скептик допоміг йому розгадати таємницю його смерті...

"Вартові мороку" :  темний маг під виглядом виправних робіт починає служити у магічній варті з метою шпигувати для родини, але дещо йде не так і тепер йому разом із напарником треба рятувати світ. Дружба через ненависть. 

Запрошую почитати ці історії, просто клацнувши на назву)) Буду дуже рада бачити вас серед читачів! Якщо мої книги сподобаються, не забудьте підписатись на мене, а також прокоментувати книги)) Мені дуже цікава ваша думка! Дякую!

 

Registered: 04.05.2018, 10:29:02


Contacts

Websites